Kinesiska skålar 1800-tal

229497

SKÅLAR, 4 st., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rose, längd 18 cm

Smärre hårsprickor och nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 26

Kinesiska skålar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1138478
1135687
750
1138475
700
1135687
650
1138474
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.