Mantel Helmut olja på duk

229476

MANTEL, Helmut (1900-tal): Motiv med segelbåtar, signerad E.H Mantel, olja på duk, 100x87 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Mantel Helmut olja på duk

Budhistorik (25 bud)
1138112
6 200
1138576
6 000
1138112
5 200
1138574
5 000
1138112
3 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.