Pierre Olofsson litografi

229468

OLOFSSON, Pierre (1921-1996):ur "Engelska parken", signerad Olofsson, 40/75, färglitografi, 30x50 cm

Fack 7

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (13 bud)
1151401
1 700
1150734
1 600
1147858
1149621
1147858
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.