Bengt Orup olja

229464

ORUP, Bengt (1919-1996): Konkret komposition, signerad Orup, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bengt Orup olja

Budhistorik (28 bud)
1152014
8 800
1152011
8 600
1152009
8 400
1151995
8 200
1152008
8 200

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.