Bockbord

229463

BOCKBORD, 17/1800-tal, furu, höjd 75, 83x200 cm

Skador, en sprint saknas, en sprint lagad

Möbler, Allmoge

Rum 12

Bockbord

Budhistorik (7 bud)
1142870
1143261
3 800
1142870
3 600
1143260
3 400
1142870
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.