Skänk 1800-tal

229459

SKÄNK, sengustaviansk. bemålad, med 2 lådor, höjd 115, 110x53 cm

Skador, nyckel fast i låset, senare bemålning

Rum 6

Skänk 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1143405
5 600
1143412
5 400
1143405
5 200
1143408
5 000
1143405
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.