S Martin oljemålning

229438

MARTIN, Seth Roland (1886-1925): Stuginteriör, signerad och daterad Seth R. Martin -16, olja på duk, 50x65 cm

Konst, Måleri

Fack 18

S Martin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1143930
550
1143929
500
1143926
450
1139940
1132955

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.