Gustaf Isander etsning

229437

ISANDER, Gustaf (1863-1929): "Expansion", signerad och daterad 1922, etsning, 22x17 cm

Rum 1

Gustaf Isander etsning
Budhistorik (23 bud)
1144795
1 900
1144793
1 800
1144794
1 700
1144793
1 600
1144792

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.