R Ljunggren "Auktion i Trosa"

229436

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Auktion i Trosa", 1951, signerad R Ljunggren, färglitografi, 115/260, 35x51 cm

Fack 10

R Ljunggren
Budhistorik (5 bud)
1141650
700
1137782
650
1134151
600
1133943
550
1133840
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.