Gunnar Sundgren bok

229433

SUNDGREN, Gunnar (1901-1970): "I min kameras närhet - några bilder med text"
Bok, utgiven av P.A. Nordstedts & Söner, Stockholm 1934, signerad och numrerad Gunnar Sundgren 55/100, häftad, ca 30,5x24 cm

Kanter med slitage

Böcker/Kartor

Monter 25

Gunnar Sundgren bok

Budhistorik (22 bud)
1144521
2 600
1144552
2 400
1144521
1144551
1144521
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.