Vilhelm Bjerke Petersen teckning

229427

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, signerad och daterad Bjerke Petersen -42, blandteknik på papper 36x26 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Budhistorik (14 bud)
1143214
1 300
1143298
1 300
1143214
1142817
1142817

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.