Bertil Öhlund oljemålning

229421

ÖHLUND, Bertil (1923-2003): Komposition, signerad och daterad Öhlund -57, olja på duk, 27,5x35,5 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1148736
5 400
1148740
5 200
1148736
5 000
1148738
4 800
1148736
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.