Porträttbild oljemålning

229414

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträttbild i landskap med häst, otydlig signatur, olja på duk, 110x140 cm

Lagningar

Konst, Måleri

Rum 10

Porträttbild oljemålning

Budhistorik (84 bud)
1145209
122 000
1145215
120 000
1145209
112 000
1145214
110 000
1145209
102 000

Slutpris SEK:
122 000
11 639 EUR, 13 091 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.