Madeline Pyk färglitografi

229413

PYK, Madeleine, (född 1934): "Figurkomposition", färglitografi, EA, signerad, 28x20 cm

Fack 14

Madeline Pyk färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1143898
650
1143789
600
1142999
550
1141305
500
1142998
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.