Charles Sjöholm akvarell

229409

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Koloniträdgårdar från Karlberg, signerad C. Sjöholm, akvarell, 29x38 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Charles Sjöholm akvarell

Budhistorik (5 bud)
1142033
500
1142004
450
1137454
1135213
1135197

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.