Ulf Trotzig oljemålning

229394

TROTZIG, Ulf (född1925): Modell, signerad Trotzig, olja på duk, 115x73 cm

Konst

Rum 17

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1144775
11 000
1144384
10 500
1144169
10 000
1144169
9 400
1144383
9 200

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.