Byrå i rokokostil

229379

BYRÅ med skiva i kolmårdsmarmor, stämplade möbelarkitekt Ragnar Lundeborg, rokokostil, 1900-tal, mässingsbeslag, mahognyfanér, höjd 81, 88x52 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 2

Byrå i rokokostil

Budhistorik (55 bud)
1143718
8 800
1143719
8 600
1143718
8 400
1143714
8 200
1143702
8 000

Slutpris SEK:
8 800
840 EUR, 944 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.