Urnor med glasinsats

229375

PRYDNADSURNOR, 1 par, omkring 1900, förgylld mässing och glas, höjd 26 cm vardera

Enstaka nagg på glaskanten under mässingsringen

Diverse

Monter 22

Urnor med glasinsats

Budhistorik (19 bud)
1143986
1143995
1143986
1143991
1143986
1 900

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.