Thure Lindh oljemålning

229356

LINDH, Thure (1913-1976): Höstlandskap, signerad Thure Lindh, olja på duk, 102x70 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 8

Thure Lindh oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1143691
1 700
1143690
1 600
1143680
1143682
1143680
1 400

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.