Carlo Battaglia blandteknik

229347

BATTAGLIA, Carlo (Italien 1933-2005): Kompostition, signerad och daterad på baksidan Carlo Battaglia 1976, blandteknik på papper, 70x100 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Carlo Battaglia blandteknik
Budhistorik (11 bud)
1150500
1146137
1 300
1145103
1145102
1144670

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.