Hans Wigert olja

229336

WIGERT, Hans (född 1932): Staket, signerad och daterad a tergo Bodacke H Wigert 1964, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x34 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hans Wigert olja

Budhistorik (5 bud)
1149418
4 400
1138245
4 200
1149416
4 200
1138245
1138244
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.