Sten Ludvigh Nyström olja

229331

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): Komposition, signerad och daterad 1979 a tergo, olja på duk, 81x81 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Sten Ludvigh Nyström olja

Budhistorik (4 bud)

1149931
1147674
1147329
1144702

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.