Vas Bo Fajans

229326

VAS, Bo Fajans, signerad Bo 8003. vår, Maud (Maud Fredin Fredholm), motiv av träd, höjd 53 cm

Spricka, nagg

Keramik/Porslin

Rum 17

Vas Bo Fajans

Budhistorik (6 bud)
1143532
500
1141874
450
1139005
1134923
1139003

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.