Vaser Rörstrand

229323

VASER, 2 st, keramik, Rörstrand, blomsterdekor, signerade J. Th. resp A(?), höjd 26 resp 23 cm

Smärre ytslitage

Keramik/Porslin

Monter 3

Vaser Rörstrand

Budhistorik (11 bud)
1149967
1149968
750
1149967
700
1149965
650
1149962
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.