Ljusstakar i mässing

229308

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, barockstil, 1900-talets första hälft, Gottfrid Carlson, Eskilstuna, spiralvridet skaft, höjd 16 cm VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 15 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 21

Ljusstakar i mässing

Budhistorik (22 bud)
1143635
1143643
1143635
1 400
1143638
1 300
1143635

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.