Stig Kjellin oljemålning

229295

KJELLIN, Stig (1914-1979): "Nätlagarna", signerad Stig Kjellin, olja på pannå, 1950-tal, 63x79 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Stig Kjellin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1142334
450
1134904
1142331
1134904

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.