Hekge Lindqvist pastell

229292

LINDQVIST, Helge (f 1913): Komposition, signerad daterad 48, pastell, ca 35x44 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Hekge Lindqvist pastell

Budhistorik (7 bud)
1139923
1 600
1142773
1139923
650
1134879
600
1134879

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.