Hans Johansson etsning

229290

NORSBO, Hans (1897-1955): Utsikt Stockholmsmotiv med blomma i fönstret, signerad och daterade Hans Johansson 1938, etsning, 15x13 cm
Hans Norsbo bytte senare namn från Johanson till Norsbo

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 14

Hans Johansson etsning

Budhistorik (1 bud)

1142739
2014-02-13 22:24:37

2014-02-14 kl 19:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.