Per Olof Ultvedt färglitografi

229288

ULTVEDT, Per Olof (1927-2006): Abstrakt figurkomposition, signerad PO Ultvedt, 4/70, färglitografi, ca 47x63 cm

Fack 16

Budhistorik (4 bud)

1143491
1142711
1139630
1139629

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.