Per Olof Ultvedt färglitografi

229284

ULTVEDT, Per Olof (1927-2006): Abstrakt figurkomposition, signerad PO Ultvedt, 4/70, färglitografi, ca 47x63 cm

Fack 4

Budhistorik (5 bud)
1143539
1142717
1 400
1142717
1143536
1142717

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.