Eskil Hansson oljemålning

229281

HANSSON, Eskil (född 1926): Komposition I, signerad och daterad Eskil Hansson -80, olja på duk, 96x58 cm

Smärre rispa

Konst, Måleri

Rum 3

Eskil Hansson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1150626
4 400
1150623
4 200
1150611
1150609
3 800
1150597
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.