B Fransson Dans i baren

229279

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 6

B Fransson Dans i baren

Budhistorik (35 bud)
1143063
8 400
1143958
8 200
1143063
8 000
1143955
7 800
1143063
7 400

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.