Bengt Fransson stockholmsbild

229277

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Katarina, på väg ut", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 27x35 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Bengt Fransson stockholmsbild

Budhistorik (25 bud)
1143800
1143792
3 800
1143797
3 800
1143792
3 600
1143772
3 400

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.