Wienerbrons

229276

WIENERBRONS, 1900-tal, föreställande hare, kallmålad brons, längd 5,7 cm

Ett öra av, slitage

Diverse

Monter 22

Wienerbrons

Budhistorik (15 bud)
1143903
1143901
1143896
1143892
950
1143894
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.