Martin Lindberg oljemålning

229268

LINDBERG, Martin (född 1923): "Sommar", monogramsignerad ML, olja på duk, 30x35 cm

Konst

Fack 14

Martin Lindberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1143173
1143166
1143047

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.