Maurice Esteve färglitografi

229266

ESTEVE, Maurice (1904-2001): Komposition, signerad Estéve, 94/200, färglitografi, tryckt hos Mourlot Paris, 33/75, 46x38 cm

Rum 6

Maurice Esteve färglitografi
Budhistorik (12 bud)
1143769
3 800
1143327
3 600
1143321
3 400
1132545
3 200
1143320
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.