Grafiska blad bl a Bass Helenon

229263

GRAFISKA BLAD, 14 st, bl a Tony Bass, Helenon, främst färglitografier, varierande format

Smärre skador

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

1141818
1141533
1139085

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.