CG Karlsson kolorerad etsning

229262

KARLSSON, C.Göran (född 1944): Kompostion, signerad och numrerad C Göran Karlsson 1/40, handkolorerad etsning, 61x43 cm

Rum 5

CG Karlsson kolorerad etsning
Budhistorik (9 bud)
1149343
2 400
1148648
1148838
1148648
1146267

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.