James Coignard carburundum

229261

COIGNARD, James (född 1925): Abstrakt komposition, signerad J. Coignard, numrerad 60/75, carborundum, ca 62x90 cm

Fack 18

James Coignard carburundum

Budhistorik (15 bud)
1142090
1131922
1142084
1 900
1131922
1 800
1142083
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.