Serge Lassus färglitografier

229260

LASSUS, Serge (född 1933): (4) Fyra årstider, signerade och daterade, färglitografier, bladmått 77x56 resp 56x77 cm

Rum 1

Serge Lassus färglitografier

Budhistorik (1 bud)

1139089
2014-02-11 20:28:11

2014-02-13 kl 18:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.