Igge Karlsson oljemålning

229257

KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad Igge K 64, olja på duk, 54x39 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Igge Karlsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1142699
600
1142689
550
1142684
500
1142679
450
1142114

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.