Oscar Reuterswärd färglitografier

229256

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (2) Kompositioner - omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 15/200 resp. 1/200, färglitografier, 68x44 resp. 45x35 cm

En ramad en i mapp

Fack 9

Budhistorik (15 bud)
1142468
1142463
1142202
1142461
950
1142202
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.