Taklampa

229255

TAKLAMPA, mässing, 1900-tal, dekor med rosetter samt glaspärlor och prismor, höjd 40 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 2

Taklampa
Budhistorik (25 bud)
1143399
2 600
1143397
2 400
1143395
1143393
1143120
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.