Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

229253

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade 940/1500, färglitografier, 52x40 cm vardera

Fack 15

Budhistorik (23 bud)
1142507
1 700
1142677
1 700
1142507
1 600
1142667
1142507
1 300

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.