Skulptur

229247

NORBERG, Erik (1913-2001): Same och ren, skuret samt delvis bemålat trä, 1900-talets första hälft, monogramsignerad och daterad EN 46, höjd 9,5, längd 17 cm

Etnografica, Konst, Skulptur

Monter 20

Skulptur

Budhistorik (24 bud)
1142444
4 600
1142284
4 400
1141310
4 200
1142283
4 200
1141310

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.