Oidentifierad konstnär oljemålning

229246

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, motiv från Gamla stan Stockholm, olja på pannå, 46x29 cm, signerad A Lindblom

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
1142203
500
1142136
450
1141831
1140915
1137109

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.