Stål oljemålning

229227

STÅL, E (1900-tal): Damporträtt, signerad och daterad E.Stål 1939, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Stål oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1142197
2014-02-13 18:42:54

2014-02-13 kl 18:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.