Erik Viktorson olja

229220

VIKTORSON, Erik (född 1912): Fjällandskap, signerad och daterad Viktorsson, olja på pannå, 51x61 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Erik Viktorson olja

Budhistorik

2014-02-13 kl 15:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.