Tema Carl Gunne olja

229215

GUNNE, Carl (1893-1979): Kustlandskap, stämpelsignerad Gunne, olja på duk, 53x64 cm

Vågig duk

Konst, Måleri

Fack 4

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (7 bud)
1142254
1 400
1142260
1 300
1142254
1142128
1142128

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.