Tema Carl Gunne olja

229214

GUNNE, Carl (1893-1979): Vintervik, signerad och daterad Gunne -40, olja på duk, 52x79 cm

Ytmärken

Konst, Måleri

Rum 8

Tema Carl Gunne olja

Budhistorik (3 bud)

1142127
550
1142073
1130991

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.